23 Mart 2012 Cuma

ilginç tasarımlar ;)

Bugün internette dolaşırken ilginç tasarımlar dikkatimi çekti bende değişiklik olsun diye paylaşmak istedim..gerçi artık facebook, twitter gibi sitelerde çok karşılaşıyoruz ben de o yüzden tasarımlar arasında görülmemiş olanları seçmeye çalıştım, en azından benim görmediklerim ;)


İlk bakışda dondurma kaşığına benzesede aslında kar topu yapma makinesi :) hani kartopu yaparken elleriniz üşümesin diye..yap at, yap at.. =))


"Her duyduğumu, gördüğümü not etmeden duramam" diyenlere;)


Değişik olmuş ama birden saat kaç diye baksanız anlayana kadar 1-2 dakika geçebilir..O yüzden bulduğunuz cevabın üstüne 1-2 dakika daha ekleyin :p
Buarada çok net gözükmüyo sanırım göstergeler sırasıyla; saat, dakika ve saniyeyi ayrı ayrı gösteriyorlar..


Hangi kitabı okumaya başlaşam diye karar verirken kitaplığın önünde ayaklarım uyuşmasın derseniz, ya da kitaplarım olmadan asla diyenlere :pikiside birbirinde değerli tasarımlar kesinlikle :) iki kişi yanyana şemsiye taşıması kadar zor bişey yoktur..bitanesi küçük gelir, iki tanesi diğerinin gözünü çıkarır..bu bi buçuk şemsiye süper olmuş :) diğeride özellikle alışverişte çok işimize yarar ;)Mantıklı olmuş ama bizim klasik su bardaklarına uygulamak biraz sıkıntı yaratabilir.. ;)"İçtiğim kahveden de ilham almak istiyorum"


Bukadar mantıklı birşey nasıl olur da bu zamana kadar yaygınlaşmaz anlam veremedim.. Çekirdek markalarına seslenmek lazım özellikle, bu fikri uygularlarsa insanlarımız çöplerini yerlere atmaktan vazgeçerler belki..


Bu benim aklıma gelseydi, bildiğin adam yapardım heralde :) su tamamen dolduğunda parmak uçları dısarda kalırdı, gerçi belki öyleside vardır kesin :)


ilginç tasarımlıktan çıkmış, kolaylık yaratmış valla..


Son olarak bu çok güldüğüm tasarımı paylaşmak istedim..Starbucks'ı türkleştirmek böyle oluyo demekki..

salihhh abi! çay çek! ;)))

2 yorum:

 1. starbucks bardaklara bayıldım :) satılıyor mu ki bunlar :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende bayılıyorumm :D
   Daha satan bir yer görmedim ama görünce paylaşıcam hemen :)

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...