23 Şubat 2013 Cumartesi

şans kurabiyeleri..

Şans kurabiyeleri genelde, aralık ocak aylarında yeni yılın gelişiyle yapılır ama ben şansın ne zaman geleceği belli olmadığından şimdi yaptımm :D
Sizin kurabiyeniz hangisi ya da şansınız neden yana gülsün istersiniz bu sene ? :)))

18 Şubat 2013 Pazartesi

derin'in prenses kurabiyeleri..Hangi kız çocuğu prensesleri sevmez ki, işte bizde bu sevgiye prenses temalı kurabiyelerle karşılık verdik..:)
Tekrar nice mutlu yıllara Derin..
Sipariş ve her türlü bilgi için, ckmzmrc@gmail.com adresini kullanabilirsiniz..
Sevgilerle..
Miraçe.

15 Şubat 2013 Cuma

Derin'in doğum günü pastası ve kurabiyeleri..Daha önce hatırlarsınız güzeller güzeli Derin için yılbaşı kurabiyeleri hazırlamıştım.. Şimdiyse Derin'in 5. yaş gününde de tekrar bir araya geldik. Onun için pamuk prenses pastası ve pastayla uyumlu kurabiyeler hazırladım.. Sevgili Burcu'u bana beğendiği bi kaç modeli yolladı içinden bu tarz bi pasta seçtik.. Bazı yerler de ve renklerde değişiklikler yaparak pastamızı bu hale getirdik.. Kurabiyeler  ise hem Derin'e hem Burcu'ya süpriz oldu, haberleri yoktu bu kurbiyelerden teslimat sırasında öğrendiler..Ravza'dan tatlı bi süpriz :)
Derin'e ailesiyle beraber bir ömür boyu sağlık ve mutluluk diliyorum :)
Miraçe.

12 Şubat 2013 Salı

sevgililer günü kurabiyeleri..

Sevgililer gününde, sevgilinizi eşinizi şımartmak için birebir hediye :) 
Çok fazla kırmızılara boğmak istemediğim kurabiyelerimle olabildiğince sade bi kutu hazırladım.. 
Umarım beğenirsiniz :)
Hayalinizdeki kurabiyeler için beni yönlendirmek serbest :D
Son iki gün bana hemen ulaşıııııınnn :)
İyi akşamlar!
Miraçe

11 Şubat 2013 Pazartesi

ikinci çekiliş sonuç!

İkinci çekilişi de sonunda tamamladık, vatana millete hayırlı olsun :D
Bu çekilişte çok şükür, çekiliş dışı kalan olmadı, tüm şartları yerine getirdiğiniz için hepinize çok teşekkür ederimmm..;) Bu seferde yine, çekilişimi sosyal ağlarda paylaşan arkadaşlar, artı hak kazandılar. Yani şöyle ki, bir yerde paylaşanların adı listede iki kere, iki farklı yerde paylaşanların adı üç kere, üç farklı yerde paylaşanların adı ise dört kere yer alıyor...Paylaşımda bulunmayanların adları ise listede bir kere yer alıyor..
Şimdi gelelim kimin kazandığına,


Eveeettt, çekilişin kazananı yukarıda da gördüğünüz gibi sevgili, ELIDEA oldu :D
Kendisi çekilişe katıldığını duyuran yorumunda, bu işi öğrenmeyi çok istediğini söylemişti, acaba yeni bi rakip mi geliyo düşünmekten kendimi alamıyoruuumm :))
Bu arada Elidea'nın bana en geç yarın dönüş yapması lazımmm, umarım sesimi duyar yoksa çekilişi yeniden yapmam gerekicek..
Umarım çekilişte bir hata yapmamışımdır, eğer böyle bi durum varsa lütfen bana ulaşın, bir sonraki çekilişimde artık hak kazanabilirsiniz ;)
Hepinize, çekilişte beni yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederimm!
Sevgililerle,
Miraçe.

6 Şubat 2013 Çarşamba

yıl dönümü kurabiyeleri..

Hep söylüyorum ki artık özel günleriniz de, sevdiğiniz kişiyi farklı ve ona özel olan hediyelerle mutlu edebilirsiniz.. Ona olan duygularınızı bırakın şeker hamuru anlatsın ;)


Bu güzellikleri beğenmeyecek, görünce mutlu olmayacak birini tanımıyorum, bana güvenebilirsiniz :) 
Sevgili Banu ile ne yapabiliriz nasıl olur derken, kendisine eşiyle birlikte geçirdiği her seneyi anlatan kurabiye yapmayı teklif ettim..Oda kabul edince, hem mutlu günlerinden alıntı yapmış olduk, hemde eşinin zevklerine yer verdiğimiz bi kurabiye kutusu hazırlamış olduk ;)


Sizlerde bu ve ya buna benzer leziz kutular hazırlayıp, çevrenizdekileri mutlu etmek isterseniz sipariş verebilirsiniz. İletişim için ckmzmrc@gmail.com adresini kullanabilirsiniz..Geç kalmayın!;)

3 Şubat 2013 Pazar

day day'ın pastası :)

Minik Cemre'nin, dayısına hazırladığım doğum günü pastası :)  

Sipariş ve her türlü bilgi için bana, ckmzmrc@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...